Kseniia Zolotareva - Multilingua Keelekeskus OÜ

Kseniia Zolotareva

Loading Kursused

Ma lõpetasin 2003. aastal Voroneži Riikliku Ülikooli filoloogiateaduskonna kiitusega (cum laude). 2007. aastal kaitsesin kandidaadiväitekirja ning sain filoloogiakandidaadi kraadi, mis Eestis vastab doktorikraadile. Ülikoolis ja aspirantuuris õppides stažeerisin Tartu Ülikooli vene ja slaavi filoloogia osakonnas.

Multilingua keeltekoolis olen õpetanud vene keelt võõrkeelena 2013. aastast.

Arvan, et mul on väga vedanud, sest mu elukutse ja töö pakuvad mulle tohutut rõõmu ja rahuldust. Muidugi nõuab iga võõrkeele õppimine visadust ja pikaajalist tööd, kuid mina olen veendunud, et õppetund ei pea olema kuiv ega paindumatu. Mitmesugused mängud, heatahtlik õhkkond, kuid vahel ka sõbralik naer keeletunnis, aitavad toime tulla mis tahes raskustega. Õppides vene keelt, seavad õpilased endale eesmärgid, mina aga aitan neid saavutada. Püüan teha nii, et õppetund ei seostuks nende jaoks tüütu tuupimisega, vaid oleks meeldiv viis saada teada midagi uut.

Tagasiside õppijatelt:

Õppija nr 1: “Ksenija oli suurepärane õpetaja, kuulas soove ja kujundas tunnid vastavalt nendele. Suutis motivatsiooni ja tuju hoida üleval, tunnid olid töö-spetsiifilised ja üldised läbisegi, üldjoontes laialdane ja kasulik teadmiste omandamine. Kui kõik õpetajad on nii head kui, Ksenija, siis ei pea ma kuskilt mujalt keeleõpet otsima. Soovitaksin Ksenijale preemiat hea õpetuse eest.”

Vene keele kursus 20.04.-13.05.2021

Kursuse keeletase: B1 – kesktase

Õppija Eva Kraav: “Tunnid olid väga huvitavalt üles ehitatud, kogu aeg oli huvitav. Väga lihtsalt seletas Kseniia lahti grammatika, mis siiani tundus väga keerukas. Ja teemad, mida meie grupp soovis läbi võtta, olid väga hästi ette valmistatud. Kiidusõnad Kseniiale, sest ta on väga tore ja särav ning super, suudab ka tõsised eestlased kaasa rääkima ja naerma panna. Soovitan kindlasti keeltekooli oma sõpradele ja tuttavatele. Plaanin ka edasist õppimist Multilinguas.”

Vene keele kursus 20.04.-13.05.2021

Kursuse keeletase: B1 – kesktase