Liis Avarmaa - Multilingua Keelekeskus OÜ

Liis Avarmaa

Loading Kursused

Ehk töötan just seepärast õpetajana, et mulle endale on alati meeldinud õppida. Omandasin Tartu Ülikoolis nii eripedagoogi kui ka inglise keele õpetaja kutse. Olen töötanud mõlemal erialal mitmetes haridusasutustes. Lisaks Multilinguale töötan ka erivajadustega laste koolis eripedagoogi ja inglise keele õpetajana ning lasteklubis logopeedina.

Täiskasvanute koolitamisega alustasin aastal 2003 ja naudin seda tööd väga. Olen andnud grupi- ja individuaaltunde keeltekoolis ning erinevates ettevõtetes. Olen õpetanud tavakeelt, ärikeelt ja erialakeelt. Põnev on suhelda inimestega erinevatelt erialadelt ja seeläbi oma silmaringi avardada.

Mulle meeldib ütlus, et teisi õpetades õpime alati ka ise. Keeletunnis olen õppijatele pigem partneriks kui kõiketeadvaks õpetajaks. Tore on näha, kuidas erinevatest isiksustest koosnev õpirühm hakkab hästi koos toimima ning ei häbeneta teha vigu ja julgetakse ka kaaslasele eksimuse korral appi tulla. Pingeid aitavad maha võtta mängulised harjutused ja huumor. Arvan, et minu eripedagoogi haridus ja kogemused tulevad ka keeltekoolis kasuks. Kõigil meil on oma väiksemad või suuremad erivajadused. Õppijana vajame aga eelkõige julgustamist, eduelamust ja tunnustust.