Aino Arro - Multilingua Keelekeskus OÜ

Aino Arro

Loading Kursused

Alustasin hispaania keele õppimist 1985. aastal Tallinna Keeltekoolis Endla tänaval. Sealse grupi baasil moodustasime ClubCastellano ning otsisime alati võimalusi edasi õppida erinevate õpetajatega.

1989. aastast alates olen töötanud giidina hispaaniakeelsete turismigruppidega. Just see töö on võimaldanud keelt aktiivselt praktiseerida ja pidevalt oma oskusi täiendada.
1994. aastal lugesin Sirbist kuulutust, et Põhjamaade Nõukogu otsib stipendiaate Bergeni Ülikooli magistrikursusele, mille sisuks oli hispaania keel ja Ladina-Ameerika õpingud. Järgnevad kaks aastat olid tõeliselt pingelised akadeemilised õpingud, aga sellesse aega jäi ka palju huvitavaid kohtumisi ning sõprussuhteid nii hispaania-, inglise- kui norrakeelsete tudengitega.

1996. aastal tulin tagasi Eestisse ning hakkasin õpetama hispaania keelt, tegema nii suulist kui kirjalikku tõlget ja jätkasin ka giiditööd.

Multilinguas alustasin tööd aprillis 1999.Minu jaoks on oluline, et õppijad tuleksid tundi rõõmsal meelel ja sealt ka sellistena lahkuksid ning me võiksime koos tõdeda, et järjekordselt sai uut õpitud.