Kristel Pajusaar - Multilingua Keelekeskus OÜ

Kristel Pajusaar

Loading Kursused

Omandasin Estonian Business School’is võõrkeelte ja ärikorralduse kraadi. Õpingute ajal käisin Erasmus programmi raames õppimas Oslos BI Norwegian Business School’is, kus keskendusin rahvusvahelisele kaubandusõigusele ning turundusele/brändingule. Pärast kraadi omandamist elasin ingliskeelses keskkonnas, USA’s ja Suurbritannias, kokku 12 aastat. Aastate jooksul välismaal elades olen kogunud endale kogemustepagasi, mida ma Eestis olles nii lihtsalt ei oleks omandanud – näiteks Suurbritannias elades osalesin vandekohtunikuna Inglismaa Keskkriminaalkohtu töös.

Tänu oma õpingutele ning välismaal veedetud aastatele on mul tugev inglise keele baas, laialdane sõnavara ja lai silmaring erinevates valdkondades keele õpetamiseks. Lisaks olen ennast erialaselt täiendanud Suurbritannias, Brightonis. 2017.a läbisin Erasmus+ programmi kaudu English Language Centre Brighton’is inglise keele õpetajatele mõeldud koolituse “Teaching Business English” ja 2018.a “Aspects of Teaching English”.
Täiskasvanute õpetamisega olen tegelenud alates 2006. aastast.

Minu jaoks on õpetamisel oluline õpilasega kontakti loomine ning koostöö, mis toimib läbi austuse ja ühise panustamise. Kõigil on algul hirm suhtlemise ees, aga kõik on võimelised uut keelt omandama või olemasolevat taset parandama kui seda teha positiivse suhtumisega.

Inglise keele õppimine on lõbus ja tulemuslik kui mõlemad, nii õppija kui ka õpetaja, on motiveeritud ja valmis koostööks.

Vaata palun ka artikleid minu kohta:

MULTILINGUA KEELEKESKUSE ÕPETAJATE ARENGUPROGRAMM LÄBI SUPERVISIOONI

Õpetaja Kristel Pajusaare õppija: nimetan tema tunde “teraapiliseks” inglise keeleks, 17.02.2021