Kirsti Sinivee - Multilingua Keelekeskus OÜ

Kirsti Sinivee

Loading Kursused

Lõpetasin 2002. a Tartu Ülikooli saksa filoloogia eriala.

Alustasin tööd inglise ja saksa keele õpetajana Aruküla Põhikoolis 2002. aastal, samaaegselt tegin ülikoolis nn õpetaja-aasta, mille tulemusena omandasin saksa ja inglise keele õpetaja kutse.

2003-2007 töötasin laste ja noortega, olin klassijuhataja ning viisin oma õpilasi riigieksamile nii saksa kui ka inglise keeles Tallinna Tehnikagümnaasiumis.

Mulle meeldis õpetajatöö, kuid tundsin, et võiks veel midagi proovida. Siit ka muudatus! 2007. aastal suundusid Sihtasutusse Archimedes, kus tegelesin viis aastat kooliharidusprogrammiga Comenius. See töö oli väga mitmekesine! Üritused, konverentsid, esinemised ja reisimised Euroopas.

Sügisel 2013 tulin Eestisse tagasi ning töötasin täiskasvanud keeleõppijatega mitmes keeltekoolis. Nüüdseks on mul 10 aastat kogemust täiskasvanute õpetamisega inglise, saksa ja eesti keeles. Lisaks olen algatanud mitu Erasmus+ projekti, olen ka ise osalenud mitmes projektis.

2017. a esimese poole veetsin Saksamaal, kus õpetasin samuti täiskasvanuid õppijatele saksa ja inglise keelt keeltekoolides Barbarossa Lernstudio ja Focus Sprachen Sprachschule. Seal sain kogeda õpetamist ilma vahekeeleta, s.t. õpetasin saksa keelt omamata õppijatega ühist keelt. Appi tuli võtta kehakeel ja visuaalsed abivahendid.

Alates augustist 2017. olen seotud Multilingua Keelekeskusega, kus alustasin samuti keeleõpetajana. Eelmise aasta lõpust täidan Multilinguas ka rahvusvahelise projektijuhi rolli.

Minu töö õpetajana ja projektijuhina meeldib mulle väga, sest see on väga mitmekülgne – kohtumised huvitavate inimestega, erinevad kohad ja reisimine.

Vaata palun ka artikleid minu kohta:

Õpirändaja Portugalis: mul oli juba sinna lennates teada, et naastes tuleb kaheks nädalaks eneseisolatsiooni jääda; 17.08.2020

Õpiränne koroona kiuste – imeline Porto; 05.08.2020

Multilingua Keelekeskus ootab õpetajaid Eestisse täiendkoolitusele Erasmus+ programmi raames 30.06.2020

Kirsti Sinivee