Kairi Männik - Multilingua Keelekeskus OÜ

Kairi Männik

Loading Kursused

Olen õpetanud soome keelt täiskasvanutele alates aastast 2005. Õppisin soome keelt ja kirjandust Tallinna Ülikoolis, lisaerialana õppisin rootsi keelt ning reklaami ja meediat.

Soome keele oskamine Eestis elades on minu meelest oluline, kuna väikese keele esindajana on mõistlik suurema naabriga nende omas keeles suhelda. Lisaks on erinevate keelte valdamine rikkus!

Multilinguas olen soome keelt õpetanud periooditi viis aastat. Viin läbi nii grupiõpet kui ka individuaalõpet ja seda nii firmades kui ka Multilinguas koha peal ning skype´i vahendusel. Õpetan soome keelt  nii eesti kui ka inglise keele baasil ning tundides pean oluliseks, et iga õppija saaks piisaval määral rääkida. Grammatikal on samuti oluline roll, lisaks peab  lugema ning kirjutama, et  õpitu paremini kinnistuks.

Lisaks soome keele õpetamisele tegelen ka tõlkimisega, kuid minu kirg on siiski õpetamine! Lisaks õpetamisele võib mind aeg-ajalt leida ka spordisaalist rühmatreenerina. Keeleõpe hoiab mõistuse terava, sport hoiab tervena!