Johannes Vergi - Multilingua Keelekeskus OÜ

Johannes Vergi

Loading Kursused

Oman BA kraadi inglise keeles ja kultuuris, kõrvalerialaks on andragoogika, mõlemad Tallinna Ülikoolist. MA tasemel olen läbinud ained inglise keele didaktika ja metoodika kohta samuti Tallinna Ülikoolis.

Inglise keele õpetamist alustasin juba gümnaasiumis, kuna käisin inglise keele eriklassis. Tänaseks päevaks oman 11 aastat õpetamiskogemust kõikidel tasemetel. Olen õpetanud individuaalselt, paaris, väikegrupis, üldhariduskoolis, kutsekoolis ja keeltekoolis.

Suvel 2019 läbisin Cambridge English’i poolt kureeritava CELTA koolituse Londonis Oxford House College’is ning oman kuuajast õpetamiskogemust Londonis kahel erineval keeletasemel mitmekultuurilises seltskonnas.

Multilinga Keelekeskusega on mul 5 aastat koostöökogemust.

Minu soov on, et eestlased oleksid parimad inglise keele kõnelejad maailmas. Naudin inglise keele tunde, õppijatega koos olemist ning edusamme inglise keeles.

Tulevikus soovin läbida Cambridge English-i DELTA koolituse, et eksamineerida rahvusvahelisi eksameid ja osaleda õpetajakoolituses.

Õpetan ka eesti keelt, sest kogemus inglise keele õpetamisel on andnud hea aluse ja hüppelaua, et õpetada oma emakeelt neile, kes meiega suhelda soovivad.

Minu keeletunnis räägib õppija palju ja õpetaja parasjagu. Rõhk on suhtlemisel, koostöisel töövormil ja analüüsil, ehk miks on asjas nii nagu nad on. Kõik osad keeles on kokku põimitud praktilises kasutuses.

Vaata palun ka artikleid minu kohta:

Multilingua Keelekeskuse õpetajate arenguprogramm läbi supervisiooni

Johannes Vergi keeleõppest: selles ei asenda inimest kui protsessi juhtijat, toetajat ja edasiviijat miski