Keidi Männik - Multilingua Keelekeskus OÜ

Keidi Männik

Loading Kursused

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli riigiteaduste eriala ja omandanud Bridge TEFL akredeeritud koolitusel TEFL (Teaching English as a foreign language) sertifikaadi, kus omandasin oskused õpetada inglise keelt teise keelena. Multilinguas olen õpetanud 2017. aasta kevadest, kus olen andnud nii individuaal-,  Multi-Skype tunde kui grupitunde avatud kursustel ja mitmetes ettevõtetes.

Mul on hea eelis ärialase inglise keele õpetamisel, kuna enne õpetajaks saamist töötasin nii Eestis, Hispaanias kui ka aastaid Inglismaal erinevatel erialadel nii era- kui ka avalikus sektoris.

Lisaks õpikutarkustele pakun tundides ka ülevaadet Inglismaa kultuurist, igapäevaelust ning ka kaasaegsest suhtlus- ja kõnekeelest.

Leian, et õppimine ei tohiks olla kunagi stressirohke ja usun, et õppija omandab keele kergemini tundes end vaba ja julgena. Läbi loomingulise lähenemise püüan luua pingevaba ning hubase õpikeskkonna. Võtmesõnaks keele õppimisel on suhtlus, läbi selle loome olukordi, mis reaalses elus ette tulevad.

Teen oma tööd hoole ja armastusega, kuna see on ühtlasi ka minu hobi. Õpingud pole alati kergete killast, aga keele õppimine ei pea keeruline olema. Tule ja veendu ise!