Olga Simonovitš - Multilingua Keelekeskus OÜ

Olga Simonovitš

Loading Kursused

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli erialal vene keel võõrkeelena. Olen osalenud erinevatel täienduskoolitustel, muuhulgas täiendõppe kursustel Moskvas: Moskva Riiklikus Ülikoolis ja Puškini Vene Keele Instituudis.

Oman laia kogemust vene keele õpetamises. Olen mitmeid aastaid õpetanud vene keelt kooliõpilastele (4.-12. klassid), politseinikele (Sisekaitseakadeemia), ehitus-, finants- ja õigusasutuste töötajatele, samuti Kultuuri- ja Kaitseministeeriumi töötajatele.

Tänapäev nõuab uute tehnoloogiliste seadmete kiiret omandamist ja nende kasutamist elus ja tööl. Sama tendents kehtib ka võõrkeele õppimise puhul. Olles õpetaja rollis, tahan õpilastele näidata vene keele „seadet“ tervikuna. Minu ülesanne on näidata selle „seadme“ põhilised ja teisejärgulised detailid. Selline mittetraditsiooniline võte aitab õpilastel esimesest õppetunnist kiiresti ja, mis kõige tähtsam, korrektselt kasutada seda uut „seadet“ nimega vene keel. Enesekindlus ning rõõm vastastikusest loovusest tekivad siis, kui keerulised asjad muutuvad kiiresti lihtsaks ja arusaadavaks. Loomingulise atmosfääri loomuliku väljenduse moodustavad huumorimeel ning sõbralik ja avatud õppetunni atmosfäär.